Author: m***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: okay for the price given
Màu sắc: màu đen
Price: 147.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 80 g |
| Chiều dài | 7.5 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2308151020755210 |
Author: m***u
Date:
Review: okay for the price given
Màu sắc: màu đen
Author: t***1
Date:
Review: Value for money: good price Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes
Màu sắc: màu đen
Author: d***h
Date:
Review: م انصح فيها تفشل
Màu sắc: màu đen
Author: t***9
Date:
Review: muito boa, bom material ficou muito boa
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm